Domů / O nás
Výrobci
Profi Hunter - Výrobce produktů z Biothane

Profi Hunter je taktéž výrobce speciálních loveckých vodítek a obojků s vlastním vývojem a to především z amerického materiálu Biothane, který nabízí nespočet variant. Především jsou to varianty reflexního charakteru, dobře viditelné, reflexní apod. Jedná se především o vodítka na dosledy, běžné vodění psů, obojky na naháňky, společné akce apod. Materiál je charakterizován vysokou pevností a snadnou omyvatelností.

 

 

Odběr novinek
Profi Hunter - další aktivity

Společnost a i já, Dan Vyoral, kynologií žijeme. Nejedná se jen o samotné lovy, ale taktéž o různé přednášky ve školkách, skládání potřebných loveckých zkoušek upotřebitelnosti, pořádání vzdělávacích kynologických akcí apod. Taktéž samotné psy chovám a vlastním chovatelskou stanici Dauntless Hunter, která se zaměřuje na chov loveckých bulteriérů. Stejně tak jsem členem lovecké party Zlínský Šakal, která každoročně spolu objíždí společné lovy především na spárkatou zvěř.

 

O nás

Něco o mně

Mé jméno je Daniel Vyoral a od 18-ti let vlastním lovecký lístek. Již od mlada byla myslivost a kynologie mou vášní. Po dosažení prvního loveckého lístku netrvalo dlouho a pořídil jsem si svého opravdového loveckého psa - foxteriéra. Čas plynul a psí společníci přibývali a v současné době se zastavili na dvou foxteriérech a dvou anglických bulteriérech. Plemenu bulteriér jsem kompletně propadl a stal se tak chovatelem loveckých anglických bulteriérů pod chovatelskou stanicí www.dauntlesshunter.com. Se psy fungujeme v naší lovecké partě www.zlinsky-sakal.cz a ročně tak objezdíme kolem 30 společných akcí. V zimě se potom věnujeme taktéž norování.

 

Profil společnosti Profi Hunter s. r. o.

Společnost byla založena především za účelem zpřístupnění nových a tendenčních výrobků, materiálů a pomůcek, týkající se výhradně lovecké kynologie tak, aby v součinnosti s testováním zboží v praxi, dokázala nabídnout jen ty nejkvalitnější  a nejupotřebitelnějsí produkty. Cílem je především spokojený zákazník, ke kterému vede i věcná diskuze a jeho samotné poznatky.