Domů / Jak objednat?
Výrobci
Profi Hunter - Výrobce produktů z Biothane

Profi Hunter je taktéž výrobce speciálních loveckých vodítek a obojků s vlastním vývojem a to především z amerického materiálu Biothane, který nabízí nespočet variant. Především jsou to varianty reflexního charakteru, dobře viditelné, reflexní apod. Jedná se především o vodítka na dosledy, běžné vodění psů, obojky na naháňky, společné akce apod. Materiál je charakterizován vysokou pevností a snadnou omyvatelností.

 

 

Odběr novinek
Profi Hunter - další aktivity

Společnost a i já, Dan Vyoral, kynologií žijeme. Nejedná se jen o samotné lovy, ale taktéž o různé přednášky ve školkách, skládání potřebných loveckých zkoušek upotřebitelnosti, pořádání vzdělávacích kynologických akcí apod. Taktéž samotné psy chovám a vlastním chovatelskou stanici Dauntless Hunter, která se zaměřuje na chov loveckých bulteriérů. Stejně tak jsem členem lovecké party Zlínský Šakal, která každoročně spolu objíždí společné lovy především na spárkatou zvěř.

 

Jak objednat?

V našem e-shopu se zabýváme prodejm speciálních potřeb a vybavení pro profesionální psovody a organizátory loveckých akcí. Náš e-shop je k dispozici 24 hodin denně.

Pokud si budete přát vytvořit objednávku, tak můžete:
  • přímo na našem internetovém obchodu www.profi-hunter.cz
  • Telefonem:   +420 774993176
  • e-mailem:     dan@profi-hunter.cz
Na telefonu jsme pro Vás k dispozici každý den od 8 do 20 hodin.

Pokud hledáte produkt, podobný naší nabídce, a nemůžete ho najít, prosím kontaktujte nás. Rádi pro Vás nalezneme řešení.

                                                                     Daniel Vyoral