Domů / Lovecká kynologie / Naháňky / Vybavení pro vůdce / Elektronika / GPS systémy

Garmin TT15 mini


Žádné hodnocení. Kód: 010-01486-A2
bojek TT 15 mini doplňuje nabídku sledovacích obojků ze série T5, navíc poskytuje výbavu a funkce elektronických výcvikových (tréninkových) obojků ze série Garmin PRO. Spojení technologií GPS a VHF vám poskytne přehled o každém kroku vašeho psa při lovu,
Dostupnost: Skladem
9.900,00 Kč , plus doprava
(9.900,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Garmin TT15 mini

Hlavní přednosti a vylepšení obojku

TT15 mini MALÁ KOMPAKTNÍ VELIKOST - navržen pro menší plemena psů s hmotností od 7 kg do 24 kg s obvodem krku od 24 do 35.5 cm.

NÍZKÁ HMOTNOST - obojek TT15 mini je v porovníní se standartním TT15 přibližne o 25% lehčí. Hmotnost kompletního obojku je 212 g.

REŽIM SPÁNKU - v případě potřeby dokáže na dálku spustit režim spánku (vypnout obojek) pro úsporu energie a prodloužení výdrže baterie.

MORE CONTROL - funkce umožňuje vzdáleně spustit na obojku vibraci nebo zvukové upozornění podle potřeby (dostupné pouze se zařízením Alpha 100).

HIGH UPDATE RATE - obnovovací frekvence obojku zvýšená až na každé 2,5 sekundy pro častější aktualizaci polohy psa.

REMOTE LIGHT - aktivujte si LED diodu integrovanou na obojku pro vyšší bezpečnost a lepší viditelnost. LED osvětlení je přímo viditelné až do dálky 90m. Pro Alpha 100 nastavitelné v rámci dosahu VHF. Skvěle funguje pro dosledy na otevřených plochách.

RESCUE MODE - po spuštění se obojek automaticky aktivuje do úsporného režimu s cílem prodloužit výdrž baterie např. při dohledávání zatoulaného psa.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.