Domů / Lovecká kynologie / Naháňky / Vybavení pro vůdce / Elektronika / GPS systémy

Garmin Alpha 50 + obojek T5


Žádné hodnocení. Kód: 010-01635-A1
Nová vylepšená tlačítková ruční GPS stanice Alpha 50 v jasné oranžové barvě se zcela novým obojkem T5. Spojení technologií GPS s podporou GLONASS a VHF vám dá přehled o každém kroku vašeho psa při procházce, naháňce i záchranářské práci v těžkých podmínká
Dostupnost: Skladem
20.800,00 Kč , plus doprava
(20.800,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Garmin Alpha 50 + obojek T5

Hlavní přednosti a vylepšení Alpha 50

SLEDOVÁNÍ AŽ 20 PSŮ SOUČASNĚ RYCHLEJŠÍ OBNOVOVACÍ FREKVENCE POLOHY OBOJKU - s nastavením pro aktualizaci polohy každé 2,5 s

METRIKY LOVU - každý lov nebo vycházku do lesa můžete individuálně vyhodnotit pro každý obojek zvlášť - budete mít celkový přehled o vzdálenosti, čase apod.

DISTANCE ALERTS - upozornění na vzdálenost resp. rádius: nastavte si rádius pro spuštění upozornění pokud se pes dostane mimo zvolenou vzdálenost v dané geozóně.

METRIKY LOVU - každý lov nebo výcházku do lesa můžete individuálně vyhodnotit pro každý obojek. Budete mít celkový přehled o vzdálenosti, čase a pod.

LANGUAGE - ovládání je plně v češtině.

Hlavní přednosti a vylepšení obojku

T5 HIGH UPDATE RATE - obnovovací frekvence obojku zvýšena na každé 2,5 sekundy pro častější aktualizaci polohy psa.

REMOTE LIGHT - aktivujte si LED diodu integrovanou na obojku pro lepší viditelnost za šera a ve tmě. LED osvetlení je viditelné až do 90m. Skvěle funguje pro dosledy na otevřených plochách.

RESCUE MODE - po spuštění se obojek automaticky aktivuje do úsporného režimu s cílem prodloužit výdrž baterie např. při dohledání zatoulaného nebo ztraceného psa.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.