Domů / Lovecká kynologie / Naháňky / Vybavení pro vůdce / Elektronika / GPS systémy

Garmin Alpha 200i + TT15


Žádné hodnocení. Kód: 010-02230-01 Novinka
Nový model Alphy plně v češtině a s mapami TOPO ČR a SK. Oproti staršímu modelu disponuje přehlednějším ovládáním a mnohem větší rychlostí.
Dostupnost: Skladem
27.990,00 Kč , plus doprava
(27.990,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Garmin Alpha 200i + TT15
  • BirdsEye Satellite Imagery - Díky Wi-Fi připojení si přímo do ovladače stáhnete galerii satelitních snímků BirdsEye Satellite Imagery pro lepší pohled na trasu, chodníky a jiné. Zařízení nepřipojujete k počítači, stačí zapnout Wi-Fi. 
  • Seznam psů - Díky seznamu psů máte všechny své psy pod kontrolou. 
  • Group Management - V seznamu psů jednoduše upravíte nastavení všech psů, i neaktivních. 
  • Hunt Timer - V průběhu loveckých soutěží nebo pllních zkoušek využijete praktický režim časovače. Díky nastavitelným tlačítkům máte k časovači jednoduchý přístup. 
  • inReach Technologie - Interaktivní SOS výstrahy a dvousměrná textová komunikace přes 100% globální síť Iridium (vyžaduje předplatné)
  • PRO View Compass - Režim jednoduchého a přehledného monitorování, které na displeji zobrazí, kterým směrem a jak daleko jsou vaši psi. Navíc vidíte zda pes běží, či staví.
  • Možnosti výcviku - Po připojení k obojkům TT 15 a TT 15 (mini) můžete využít i výcvikové režimy, které zahrnují 18 stupňů kontinuálního a okamžitého impulzu, vibraci a tóny. 

Alpha 200i umožňuje sledování až 20 psů najednou, přičemž každý GPS obojek odesílá údaje o poloze každé 2,5, 5, 10, 30 nebo 120 sekund.

Barevný dotykový displej s podporou multidotykového ovládání (i v rukavicích). Úhlopříčka 3,5” (8,9 cm); roulišení 282 x 470 bodov.

Sledování může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh, bláto už nejsou žádnou překážkou, jelikož zařízení je vodotěsné - odolné vůči postříkání i namočení. 

Alpha 200i je standartně vybavena ANT+ bezdrátovým rozhranním pro připojení volitelných externích snímačů.

Napájení je zabezpečeno samostatným (nabíjitelným Lio-ion) akumulátorem (1ks je součástí balení), který se nabíjí přímo v zařízení, s výdží až 20 hodin (v závoslosti na použití), se spuštěnou inReach technologií až 15 hodin. Kapacita až 2000 mAh (3,7V), více informací na odkazu akumulátor Alpha.

Každý obojek má vlastní kódování přenosu VHF. Díky tomu máte spolehlivé informace o poleze a pohybu vašeho psa při lovu, procházce i záchrané akci. Podle potřeby můžete toto kódování sdílet např. s dalšími účatníky lovu či záchranné akce a sledovat tak i pohyb dalších zúčastněných psů.

Ovládejte své GPS zařízení jednoduše dotykem prstu - poklepáním nebo potáhnutím po displeji. Ovládání dotykového displeje je doplněno šesti nastavitelnými tačítky. 

Zařízení Alpha 200i je vybavené 3D kompasem, což z něj činí spolehlivého společníka i v neznámém terénu. 

Alpha 200i je vybavena slotem pro micro SD karty, který můžete využít pro nahrání libovolných map z edice TOPO a cestovních map.

Alpha 200i je dodávaná s předinstalovanou topografickou mapou Evropy. TopoActive Europe je digitální (vektorová) mapa Evropy s pokrytím 47 států, vychází ze zdrojů o měřítku 1:100 000 a obsahuje data digitálního modelu terénu (DMT). Pokrytí zahrnuji mimo jiné cestovní síť s uliční podrobností s podporou pro automatický výpočet optimální trasy (autorouting), na cestách i chodnících. Skvěle poslouží pro základní i důkladnější orientaci ve městech, ale i v terénu v převážné většině Evropy. * úroveň pokrytí jednotlivých států se může lišit.

Díky simultánímu příjmu signálu ze satelitů GPS a GALILEO máte jistotu, že vaše poloha bude lokalizována přesně i v náročných podmínkách. 

Garmin Explore™ App nová bezplatná (mobilní) aplikace, která doplňuje praktické funkce a využitelnost kompaktibilních zařízení. Garmin Explore umožňuje plánovat trasy a následně je odeslat do zařízení se zobrazením projitých cest na mapách, která je možno stáhnout a využívat off-line.  Vytvořené trasy a body je možné jednoduše sdílet i s dalšími uživateli. Další funkce dostupné on-line poskytují  Ďalšie funkcie dostupné on-line poskytují uživateli přístup k volitelným mapám (ke stažení) dle potřeby. 


 

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.