Domů / Lovecká kynologie / Naháňky / Vybavení pro vůdce / Elektronika / GPS systémy

Garmin Alpha 100 + obojek TT15


Žádné hodnocení. Kód: 010-01041-A5
Nejnovější generace systému pro sledování psů Alpha 100 s dotykovým displejem a zcela novým obojkem TT15. Spojení technologií GPS s podporou GLONASS a VHF vám dá přehled o každém kroku vašeho psa při procházce, naháňce i záchranářské práci v těžkých podmí
Dostupnost: Skladem
23.400,00 Kč , plus doprava
(23.400,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Garmin Alpha 100 + obojek TT15

EMERGENCY ALERT - upozornění na nebezpečí: uživatelé Alpha 100 mají možnost jednoduše sdílet svoji aktuální polohu spolu s dalšími uživateli a v případě nebezpečí nebo (přiblížení) spustit alarm.

ALPHA TRACKING - sledování aktivity dalších uživatelů Alpha 100 s přednastavenými zprávami.

DISTANCE ALERTS - upozornění na vzdálenost resp. rádius: nastavte si rádius pro spuštění upozornění pokud se pes dostane mimo zvolenou vzdálenost v dané geozóně. LANGUAGE - ovládání je v plně v češtině.

Hlavní přednosti a vylepšení obojku TT15

REŽIM SPÁNKU - v případě potřeby dokáže na dálku spustit režim spánku (vypnout obojek) pro úsporu energie a prodloužení výdrže baterie. MORE

CONTROL - funkce umožňuje využít pro komunikaci se psem vibraci nebo zvukové upozornění podle potřeby.

HIGH UPDATE RATE - obnovovací frekvence obojku zvýšena na 2,5 sekundy pro častější aktualizaci polohy psa.

REMOTE LIGHT - aktivujte si LED diodu integrovanou na obojku pro lepší viditelnost za šera a ve tmě. LED osvetlení je viditelné až do 90m. Skvěle funguje pro dosledy na otevřených plochách.

RESCUE MODE - po spuštění se obojek automaticky aktivuje do úsporného režimu s cílem prodloužit výdrž baterie např. při dohledání zatoulaného nebo ztraceného psa.

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.